U Jeżyków - karnawałowo, kolorowo i wesoło PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2021 23:26, odsłon: 623

Bal karnawałowy w grupie Jeżyków był bardzo wyczekiwanym wydarzeniem przez wszystkie dzieci. Gdy w końcu przyszedł ten dzień, uciech nie było końca. Wśród wielu przygotowanych atrakcji dnia prym wiodły tańce: indywidualne, w parach, korowody, na gazetach. Królowały rytmy szybkie na przemian z wolnymi, melodie znane oraz całkiem nowe. A do tego wszystkiego było dużo śmiechu, uciechy i dużo pozytywnej energii. Tylko się bawić!

Były też zabawy z elementami rywalizacji np. ślizgi na poduszkach czy gryzienie jabłka bez pomocy rąk. Ile przy tym było dziecięcej radości? Widok bezcenny…

A przy tym wszystkim różnorodność przebrań: strojnych sukienek, mundurów policyjnych, strojów sportowców, rycerzy, kowbojów, tancerek, super-bohaterów, kotków, czarodziejek.

To był wyjątkowy, kolorowy i przede wszystkim karnawałowy dzień w naszej, jeżykowej grupie.

P.S. I nawet kącik malowania paznokci okazał się super atrakcją dla niejednej dziewczynki!

Jola Wołkowycka, Ula Kiryluk i Justyna Karpiuk

zdjęcia: Jola Wołkowycka i Justyna Karpiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków podczas Balu Karnawałowego.

Pierwsze zdjęcia prezentują całą grupę dzieci ze swoimi paniami oraz panią Dyrektor. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci pojedynczo w swoich karnawałowych strojach a następne to parę koleżeńskich fotografii.

Dalsze zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zabaw tanecznych i sportowych.