Start Rok 2011/2012 „Jestem sobie przedszkolaczek mówię, śpiewam oraz tańczę”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Jestem sobie przedszkolaczek mówię, śpiewam oraz tańczę” PDF Drukuj Email
środa, 30 listopada 2011 22:28, odsłon: 2343

 0048_miniW Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi zakończył się okres adaptacji najmłodszych dzieci do warunków przedszkolnych. 25 listopada 2011r w dniu „Pluszowego Misia” najmłodsza grupa dołączyła do grona przedszkolaków uczestnicząc w uroczystym pasowaniu. Celem uroczystości było wprowadzenie dzieci i ich rodziców w społeczność przedszkolną.

Grupa „maluszków” przygotowała występ na który złożyły się wierszyki i piosenki ilustrowane ruchem mówiące o życiu w przedszkolu, a sześciolatki z p. Małgosią przywitały dzieci piosenką „Czarodziejskie słowa” i na pamiątkę tego dnia wręczyły każdemu trzylatkowi misia.

 

Uroczystego pasowania na przedszkolaka dokonała z- ca dyrektora Świetłana Oleszow. Wielkim, zielonym ołówkiem dotykając ramienia każdego trzylatka i sprawiła, iż stał się on pełnoprawnym przedszkolakiem.

Trzylatki ślubowały, że będą wywiązywać się z obowiązków przedszkolaka, a nauczycielki wręczyły im pamiątkowe dyplomiki.

Za swój pierwszy występ otrzymały duże brawa od licznie przybyłych na tę uroczystość rodziców. Cała uroczystość zakończyła się owocowym poczęstunkiem, który został przygotowany przez Rodziców.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA PRZYBYCIE I OKAZANĄ POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI.

nauczycielki z grupy I

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information