IV Przedszkolny Festiwal Logopedyczny „LOGOWIERSZYKI” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2021 00:08, odsłon: 559

IV Przeszkolny Festiwal Logopedyczny

"Logowierszyki"

Dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce zaprasza do udziału rodziców i ich dzieci uczęszczające do Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce objęte terapią logopedyczną w przedszkolu bądź poza nim.

Patronat nad Festiwalem - Dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce - Dorota Ewelina Durzyńska.

Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowują do recytacji wierszyk LOGOPEDYCZNY (wybrany przez logopedę) z określoną trudnością artykulacyjną (ćwiczoną – wywoływaną i utrwalaną głoską), zwracając uwagę na jak najpoprawniejszą wymowę. Dzieci w domu samodzielnie lub z pomocą rodziców wykonują prace ilustrującą treść wiersza.
Miejsce i czas przeprowadzenia Festiwalu: Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce
Terminy: do 25 lutego 2021r. - składanie prac i zgłoszenie udziału dziecka (do logopedy lub nauczyciela grupy)
5 marca 2021r. – Festiwal - recytacja wierszy i prezentacja prac
.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie dziecka i terminowe złożenie prac z wypełnioną metryczką stanowiącą załącznik do regulaminu festiwalu u logopedy oraz recytacja wiersza  i prezentacja pracy 5 marca 2021r. Organizator nie zwraca złożonych prac plastycznych. Występy i prace nie będą oceniane przez jury.

REGULAMIN:

images/stories/pliki/21.02.07_REGULAMIN.odt