Takie bale w karnawale, czyli jak się Wiewiórki bawiły… PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2021 23:37, odsłon: 785

A bawiły się dnia 2 lutego na swoim pierwszym balu w przedszkolu. Z samego rana do najmłodszej grupy zaczęły przybywać przeróżne postaci z baśni, bajek i komiksów. Postaci filmowe, tajemnicze, przepięknie wystrojone, podekscytowane tym, że oto za chwilę rozpocznie się bal. Cudne księżniczki płynęły w swych sukniach, potrząsając lokami. Spiderman dumnie prezentował swe umiejętności, pan policjant pilnował porządku i nawet nasze panie tego dnia były Czerwonym Kapturkiem, myszką i kotkiem. Ach, co to był za bal!

Głośne dźwięki, dochodzące z naszej sali spowodowały, że Pani Dyrektor pojawiła się zaciekawiona, co też to w grupie Wiewiórek się dzieje. I dała się ponieść muzyce, oczywiście. A więc takie bale w karnawale! Bawiliśmy się wyśmienicie. Z niecierpliwością czekamy na następne świętowanie.

A. Hałaburda, A. Kolinko

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy I ustawione w kole. Kolejne fotografie prezentują dzieci podczas zabawy z Paniami. Na kolejnych zdjęciach widzimy zabawy z chusta animacyjną. Następne pokazują całą grupę dzieci na tle dekoracji. Kolejne zdjęcie prezentuje Panią Dyrektor Przedszkola wraz z paniami prowadzącymi grupę. Pozostałe fotografie  to obrazy dzieci: indywidualne i podczas wspólnej zabawy.