Bal karnawałowy w Grupie Zajączków PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2021 23:11, odsłon: 660

Dzieci z grupy Zajączków  przebrane w barwne stroje księżniczek, super bohaterów, kotów, wróżek, dinozaurów przybyły na Bal Karnawałowy. Wszyscy z od dawna opowiadali o swoich strojach i z ogromną niecierpliwością czekali na ten dzień. Sala zamieniła się w kolorowy świat, który sprzyjał radość i dobrej zabawie. Dzieci bawiły się przy skocznej i rytmicznej muzyce z repertuaru dziecięcego. Nie zabrakło konkursów, tańców z balonami, chusteczkami oraz korowodów. Do wspólnej zabawy dołączyła również Pani Dyrektor Dorota Durzyńska.

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń a uśmiech nie znikła z dziecięcych twarzy.

Kasia Szerszunowicz, Swietłana Oleszow, Ania Prokopiuk, Angelika Koszel

Zdjęcia: Swietłana Oleszow

Na zdjęciach widzimy dzieci z grupy Zajączków. Na początku są grupowe zdjęcia przedszkolaków. Następne przedstawiają wspólne zabawy, tańce z balonami, chusteczkami, oraz korowody. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci w strojach karnawałowych.