W karnawale Żuberki bawią się wspaniale. PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lutego 2021 14:20, odsłon: 732

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, a bal to dla przedszkolaków niezwykły czas. Długo wyczekują na ten dzień, szykują stroje, opowiadają za kogo będą przebrani. Taka atrakcja dostarcza dzieciom wiele radości. W czwartek 28 stycznia w naszej sali  już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sala kolorowo przystrojona serpentynami i balonami czekała na dzieci.

Przepięknie przebrane dzieci z dumą wchodziły i prezentowały swoje przebrania. Wśród nich był Czerwony Kapturek, batman, nietoperz, piłkarze, dinozaur księżniczki, Elzy, piratka, biedronki, wesoła zebra, karateka oraz Hermiona z Harry Pottera. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez Klauna i Spider-women. Pokolorowały także postacie z balu przebierańców, które można obejrzeć na wystawie w hoolu.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

Pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci, które siedzą przy stolikach i kolorują postacie z balu przebierańców. Następne zdjęcia prezentują dzieci tańczące w kółeczku. Kolejne to zdjęcia grupowe wraz z wychowawczyniami i zdjęcia dzieci prezentujące ich przebrania.