Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Rekrutacja do projektu "Przedszkole marzeń" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2021 14:05, odsłon: 198

Serdecznie zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce do zgłaszania dzieci do udziału w projekcie „Przedszkole marzeń". Realizacja projektu jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Nabór wniosków odbywał się za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Białowieska".
Celem projektu jest wsparcie rozwoju 40 dzieci z miasta Hajnówka poprzez zapewnienie równego dostępu do edukacji, w tym wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie wychowania przedszkolnego oraz jej dostosowanie do zdiagnozowanych potrzeb edukacyjnych dzieci, zwłaszcza w zakresie stwierdzonych deficytów i doposażenie w pomoce dadyktyczne i terapeutyczne w szczegolności dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.


Projekt obejmuje realizację zajęć dla łącznie 40 dzieci, w tym:

  • terapię Integracji Sensorycznej dla 5 dzieci z deficytami;
  • terapię logopedyczną dla 8 dzieci, w tym 3 dzieci z niepełnospranościami;
  • gimnastykę korekcyjno – kompensacyjną dla 16 dzieci z niepełnosprawnościami ora dla 22 dzieci z deficytami;
  • terapię metodą Snoezelen dla 18 dzieci z niepełnospranościami oraz dla 22 dzieci z deficytami.

Wszystkie działania projektowe będą prowadzone z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci objętych wsparciem. Jedno dziecko będzie mogło wziąć udział w kilku działaniach projektowych (według zdiagnozowanych potrzeb).
W ramach realizacji projektu zostaną doposażone dwie sale dydaktyczne i gabinety terapeutyczne.

Zgłoszenia do udziału w projekcie będą przyjmowane w terminie do 11 do 22 stycznia 2021 r. u Dyrektora Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce przy ul.Rzecznej 3 lub w Biurze Projektu, Urząd Miasta Hajnówka przy ul. Aleksego Zina 1, pokój 206 (II piętro), tel. 85 682-24-88.
Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji są zawarte w Regulaminie Rekrutacji.

Dokumenty, które należy złożyć na etapie rekrutacji:
1. Formularz zgłoszeniowy – Załącznik Nr 1 do Regulaminu rekrutacji
2. Oświadczenie uczestnika projektu – Załącznik Nr 2 do Regulaminu rekrutacji

ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU DZIECI W PROJEKCIE.

 

Jolanta Stefaniuk, Urząd Miasta Hajnówka

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information