Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Gwiazdkowa opowieść w grupie Żuberków. PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 23:22, odsłon: 280

Dzieci w tym dniu zamieniły się w gwiazdki i powitały nas serdecznie w Gwiezdnym Przedszkolu. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Pięknie zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz pastorałkę „Zagraj dziecku kołysankę” i wesołą piosenkę gwiazdkową. Na koniec przyszedł czas na nasze gwiezdne życzenia – zdrowia, spokoju, świątecznego spełnienia. Chwil w rodzinnym gronie, pełnych ciepła i miłości; uśmiechu od ucha do ucha i samych radości.

 

 

 

 

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci, które siedzą na krzesłach przykrytych białym materiałem ozdobionym świecącymi lampkami. Dziewczynki ubrane są w białe sukieneczki lub bluzeczki i mają na głowie opaski z gwiazdką. Chłopcy na zdjęciach są w białych koszulach i mają cekinową niebieską muszkę. Kolejne zdjęcia są prezentacją dzieci wraz z ich paniami, a następnie pojedyncze zdjęcia przy choince na tle świątecznych dekoracji.

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information