Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przedświąteczne zabawy w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 21:55, odsłon: 262

Przygotowania do świąt w grupie SARENEK ruszyły pełną parą! Grzeczne starszaki w oczekiwaniu na Mikołaja urządziły wraz z Paniami, świąteczne porządki oraz zabawy muzyczno-teatralne. Dzieci uwielbiają przebieranki, kochają udawać i wcielać się w role. Wesołe Elfy, śliczne Śnieżynki, fantastycznie tańczyły, śpiewały, odgrywały scenki zimowe i bożonarodzeniowe. Na zakończenie zajęć wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę ,,Mizerna cicha” przy akompaniamencie pianina.

 

Kochani Rodzice!

Życzymy Wam, Waszym wspaniałym dzieciom oraz bliskim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia  

Życzą Panie z grupy Sarenek 

 

 

 

Bogusia Wołodkiewicz, Halina Pawluczuk i Ula Raczkowska - Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Opis galerii zdjęć: 

Zdjęcia przedstawiają dzieci oraz nauczycielki z grupy Sarenek przebrane za śnieżynki, elfy, diabełki bałwanki. Dzieci na zdjęciach bawią się w przedświąteczne sprzątanie lasu, dekoracje składają się z kartonowych choinek. Ostatnie zdjęcie jest prezentacją wszystkich nauczycielek z dziećmi z grupy Sarenek wraz z Panią Dyrektor na tle świątecznych dekoracji oraz choinki.

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information