Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„W oczekiwaniu na święta” – Grupa Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 21:37, odsłon: 192

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste i rodzinne święta w całym roku. Jest to czas pachnący piernikami, pomarańczami i choinką. Wypełniony spokojem, ciepłem i radością. Dzieci z grupy Zajączków chętnie rozmawiały na temat tradycji świątecznych, śpiewały kolędy, słuchały opowieści wigilijnych,  opowiadały o wymarzonych prezentach, które będą czekać pod kolorową choinką.

By poczuć radosną atmosferę bożonarodzeniową przedszkolaki przygotowały krótki występ artystyczny. Dzieci wystąpiły jako białe śnieżynki. Wspólne kolędowanie zaplanowano na piątek. Zimowo- świąteczne dekoracje w sali wszystkich wprawiły w radosny nastrój.

Świętowanie rozpoczęliśmy od piosenki pod tytułem „Dzwoneczkowa Kolęda”. Dzieci ślicznie grały na maleńkich dzwoneczkach, których dźwięk przypominał delikatny głos aniołka. Na zimowe  zabawy zabrała nas piosenka„ Tupu, tup po śniegu” oraz wiersz o choince. Dzieci uwielbiają grać na instrumentach. Stworzyły prawdziwą orkiestrę, która  zagrała na klawesach, marakasach, janczarach i trójkątach do melodii „Jingle Bells”. Na koniec każde dziecko zrobiło pamiątkowe zdjęcie.

 

Przesyłamy świąteczne życzenia:

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

w rodzinnej atmosferze miłości, pogody ducha i pokoju.

Życzą dzieci z grupy Zajączków

oraz Pani dyrektor Dorota, Kasia, Kinga, Swietłanka, Ania P. i Ania M.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Kasia Szerszunowicz, Kinga Grebieszkow,

 zdjęcia: Ania Prokopiuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączków, ubrane na biało.

Na pierwszych zdjęciach widać dzieci ustawione w rzędzie, zdjęcie grupowe z nauczycielkami. Na kolejnych dzieci śpiewają piosenkę i grają na małych dzwoneczkach. Następne zdjęcia przedstawiają tańczące dzieci. Kolejne to dzieci grające na instrumentach. Ostatnie zdjęcia to pamiątkowe portrety przy choince.


 

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information