Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajki w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 20 grudnia 2020 21:13, odsłon: 234

Dnia 4.12.2020 r. w grupie Sarenek świętowaliśmy imieniny św. Mikołaja. Dzieci ubrane w czerwone mikołajkowe czapeczki, poznały zwyczaje związane z Mikołajkami. Rozwiązywały quiz o tematyce świąteczno - zimowej a następnie przy stolikach wykonały portret Mikołaja z wykorzystaniem różnorodnego materiału. W trakcie pracy dzieci usłyszały za oknem dźwięk  dzwoneczka i wołanie ,,ho, ho, ho". To Mikołaj odwiedził dzieci z naszego przedszkola. Niestety nie mógł osobiście spotkać się z dziećmi ze względu na pandemię COVID, ale życzył im Wesołych Świąt.

Po skończonej pracy plastycznej przyszedł czas na zabawy ruchowe. Dzieci zamieniły się w śnieżynki, zaprzęgi reniferów, zjeżdżały z górki na saneczkach - raz szybciej, raz wolniej, pod górę i z górki.

Ten dzień sprawił wszystkim wiele frajdy i radości.

 

Halina Pawluczuk i Ula Raczkowska-Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek, ubranych w czerwone czapeczki.

Na pierwszych zdjęciach przedstawione są dzieci z panią Haliną i panią Ulą. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci z pracami plastycznymi z wizerunkiem Mikołaja oraz podczas zabaw ruchowych. Ostatnie zdjęcia to pamiątkowe zdjęcia grupowe.

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information