Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajki w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
wtorek, 15 grudnia 2020 21:50, odsłon: 352

Tuż przed nadchodzącymi Mikołajkami w grupie Jeżyków odbył się Egzamin na Pomocników św. Mikołaja. Wszystkie przedszkolaki, a nawet panie, miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnych zadaniach. Pierwszy test zaliczyli wszyscy wraz z wejściem na salę, gdyż wystarczyło być odpowiednio ubranym, czyli w ulubionym kolorze Mikołaja. Kolejnym testem był sprawdzian umiejętności ruchowych. Tym razem pod czujnym okiem pana Łukasza – naszego rehabilitanta,  dzieci musiały zaliczyć „arcytrudny” tor przeszkód a przejście z workiem na plecach (tym prawdziwym od Mikołaja) było nie lada wyzwaniem. Tym razem również nie było żadnych kłopotów z zaliczeniem zadania.

Chwilę później każdy przedszkolak w ścisłej współpracy z panią, musiał przygotować list do Mikołaja. W trakcie pracy plastycznej powstały sylwety naszego solenizanta a po dodaniu cytowanych marzeń prace uznane zostały za gotowe.

Następnym krokiem był udział w quizie o św. Mikołaju, bo przecież każdy pomocnik musi znać najważniejsze fakty o nim!

Po zliczeniu wszystkich punktów, „rzucenia okiem” na grzeczność oraz po burzliwej naradzie wszystkie panie uznały, że nasze Jeżyki zdały egzamin na pomocników na św. Mikołaja. Brawo!!!

Jest zatem duża nadzieja na spełnienie mikołajkowych marzeń…

 

 

Jola Wołkowycka, Justyna Karpiuk i Łukasz Łukasiewicz

zdjęcia: Ela Wołkowycka

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków, ubrane na czerwono podczas zabaw mikołajkowych.

Na pierwszych zdjęciach prezentowane są dzieci z panem rehabilitantem podczas różnorodnych zabaw ruchowych: chodzenia z workiem po kole, rzucania woreczkiem do kosza, chodzenia po różnych przeszkodach.

Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci z pracami plastycznymi z wizerunkiem Mikołaja.

Następnie są przedstawione portrety dzieci przy choince.

Ostatnie zdjęcia to pamiątkowe zdjęcia grupowe z panią Dyrektor, rehabilitantem oraz paniami pracującymi w oddziale Jeżyków.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information