ĆWICZENIA EWAKUACJI W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2020 22:05, odsłon: 697

W dniu 7 grudnia 2020r. o godz. 9.00 w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków. W tym roku ze względu na stan epidemii i obostrzenia sanitarne obowiązujące w przedszkolu, ewakuacja odbyła się do głównego holu przedszkola, indywidualnie dla każdej z pięciu grup przedszkolnych i oddzielnie dla personelu kuchni oraz woźnego.

Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Uczestnicy ćwiczenia na polecenie ustne Pani Dyrektor opuścili sale. Ewakuacja przebiegała bardzo sprawnie i bez zakłóceń. Opuszczenie miejsca „zagrożonego” przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Po złożeniu raportu przez poszczególne wychowawczynie dla Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej wynikało, że wszyscy pracownicy oraz przedszkolacy opuścili rejon „zagrożony”.

Bogusia Wołodkiewicz

Zdjęcia przestawiają wszystkie grupy przedszkolne podczas ćwiczeń ewakuacyjnych. Na kolejnych zdjęciach dzieci są ustawione w szeregu wraz z pracującymi nauczycielkami, specjalistami, personelem obsługowym, kucharkami podczas składania raportu dla pani Dyrektor.