Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

ĆWICZENIA EWAKUACJI W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2020 22:05, odsłon: 262

W dniu 7 grudnia 2020r. o godz. 9.00 w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków. W tym roku ze względu na stan epidemii i obostrzenia sanitarne obowiązujące w przedszkolu, ewakuacja odbyła się do głównego holu przedszkola, indywidualnie dla każdej z pięciu grup przedszkolnych i oddzielnie dla personelu kuchni oraz woźnego.

Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Uczestnicy ćwiczenia na polecenie ustne Pani Dyrektor opuścili sale. Ewakuacja przebiegała bardzo sprawnie i bez zakłóceń. Opuszczenie miejsca „zagrożonego” przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Po złożeniu raportu przez poszczególne wychowawczynie dla Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej wynikało, że wszyscy pracownicy oraz przedszkolacy opuścili rejon „zagrożony”.

 

Bogusia Wołodkiewicz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przestawiają wszystkie grupy przedszkolne podczas ćwiczeń ewakuacyjnych. Na kolejnych zdjęciach dzieci są ustawione w szeregu wraz z pracującymi nauczycielkami, specjalistami, personelem obsługowym, kucharkami podczas składania raportu dla pani Dyrektor.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information