Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

I MIEJSCE DLA JAKUBA W KONKURSIE RECYTATORSKIM PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2020 22:25, odsłon: 290

W listopadzie, od kilku lat z błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski odbywa się Międzynarodowy Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej. W tym roku został zorganizowany przez Parafię Prawosławną p/w. Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Dubinach oraz doradcę metodycznego powiatu hajnowskiego. Ze względu na sytuację epidemiczną odbył się w formie on-line.

Dzieci co roku z wielkim zaangażowaniem przystępują do konkursu, wychwalając poprzez swoje przepiękne recytacje Naszego Stwórcę, Matkę Bożą oraz świętych. Eliza Giermaniuk, Oliwia Kozak, Jakub Nesteruk z grupy Jeżyków oraz Hania Ziuzia, Oksana Wasiluk, Marta Gromacka, Szymon Paszko z grupy Żubrów to dzielni uczestnicy konkursu z naszego przedszkola.

Jury pod przewodnictwem ks. mitrata Sławomira Chwojko, koordynatora wizytatorów nauczania religii prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej w każdej kategorii przyznało poszczególne miejsca oraz wyróżnienia.

W kategorii przedszkola Jakub Nesteruk zajął I MIEJSCE. Gratulujemy!

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie zaprezentowali swoje wiersze podczas projekcji filmu „Wieczór Prawosławnej Poezji Religijnej”, który został wyemitowany na portalu cerkiew.pl.

6 grudnia w cerkwi w Dubinach wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Rodzicom serdecznie dziękuję za pomoc.

                                                                                                                                    

 

 

 Eugenia Kazimiruk

 

 

 

  

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają stojące dzieci z dyplomami.

 

 

 

 

           


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information