Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 29 listopada 2020 19:23, odsłon: 240

25 listopada 2020r. w grupie Sarenek obchodziliśmy wielkie święto – Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji starszaki wykonały samodzielnie opaski na głowę z wizerunkiem misia. Każdy miś był inny – jak najbardziej podobny do tego ulubionego, który niestety od wielu miesięcy nie może uczęszczać do przedszkola ze względu na zagrożenie epidemiczne.

Ukochane misie zostały w tym roku w domu, ale dzieci zawsze o nich pamiętają. Pięknie zaśpiewały przy akompaniamencie pianina piosenkę „Niedźwiadki niejadki”, która opisywała zasady zdrowego jedzenia. Na zakończenie szczęśliwe przedszkolaki bawiły się radośnie w popularną, ale bardzo lubianą przez dzieci i dorosłych zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Wspaniale spędziliśmy dzień pomimo braku w przedszkolu naszych pluszowych przyjaciół.

 

 

Bogusia Wołodkiewicz, Urszula Raczkowska – Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information