Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Miękki, puchaty…miś kudłaty – jak obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w Wiewiórkach PDF Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2020 00:05, odsłon: 392

Najmilsza zabawka, niezastąpiona przytulanka i najlepszy przyjaciel każdego dziecka – Pluszowy Miś. Chyba nie ma takiego domu, w którym nie mieszkałyby misie, nieważne małe czy duże, gładkie, kudłate, grube, czy chude. Ten nasz ukochany Pluszowy Miś nie jest tylko zwykłą zabawką, o nieeee. On jest po to, by się do niego przytulić w smutku, by  nas pocieszyć, gdy za oknem listopadowa słota, by podać nam swą miękką łapkę, gdy tego potrzebujemy.

Maluszki z grupy Wiewiórek wyjątkowo uroczyście obchodziły tegoroczne Święto Pluszowego Misia. Były misiowe tańce: „Miś z laleczką”, „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Obejrzeliśmy ilustracje najbardziej znanych misiów – bohaterów bajek: „Miś Uszatek”, „Miś Colargol”, „Kubuś Puchatek”. Słuchaliśmy wierszyków i rymowanek o misiach. Kolorowaliśmy też elementy wielkoformatowej kolorowanki, którą wspólnie próbowaliśmy ułożyć. Zobaczcie sami jakie cudo udało nam się stworzyć.

Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez Pluszowego Misia.  Życzymy ci 100 lat, nasz Kochany Misiu!

 

                                                                     

  Anna Hałaburda

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information