Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia u Jeżyków - inaczej niż zwykle… PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2020 23:52, odsłon: 376

W tym roku szkolnym Dzień Pluszowego Misia był bez pluszowego misia. Owszem, były obrazki z misiami, opaski z misiami, „muzyczno-ruchowe misiowe zabawy”, wiersze o misiach w roli głównej, matematyczne zgadywanki zainspirowane tematem misia, plastyczne ekspresje z wykorzystaniem tempery w zespołach chłopców i dziewczynek, fotograficzna sesja z misiem w tle oraz sensoryczne zabawy pod tytułem „Misiowe łapy”. Było tego naprawdę wiele… Nawet jedna z poznanych wcześniej literek „m” nie wiedzieć czemu również kojarzyła się wszystkim z bohaterem dzisiejszego dnia…

Czy domyślacie się dlaczego?

A na koniec było coś co misie lubią najbardziej. Co to było? To nasza słodka tajemnica!

 

 

 

 

Jola Wołkowycka i Justyna Karpiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information