Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia u Zajączków PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2020 23:30, odsłon: 377

„Miś na smutki i radości, miś, gdy coś Cię bardzo złości”, każdy wie, że najlepszym przyjacielem dzieci jest właśnie pluszowy miś. Dnia 25 listopada w grupie Zajączków obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku z uwagi na to, że nie mogliśmy przynosić swoich ukochanych pluszaków postanowiliśmy, że wszyscy za pomocą czarów przeniesiemy się do misiowej krainy i zamienimy się w misie. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach oraz wykonały taniec misiów z wielkim zaangażowaniem.

Przedszkolaki miały również okazję zobaczyć w jaki sposób powstają ich zabawki. Po czym w nieco innej formie same wykonały swoje misie, które widnieją na naszej tablicy w przedszkolnej szatni. Ten dzień przyniósł wszystkim dużo radości i uśmiechu.

                                              

Kinga Grebieszkow, Swietłana Oleszow, Anna Prokopiuk

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information