Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Nawet jesienią Żuberki się nie lenią PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2020 22:04, odsłon: 181

Idzie łąką, idzie polem. Pod złocistym parasolem. Gdy go zamknie - słońce świeci. Gdy otworzy - pada deszcz. Kto to taki? Czy już wiecie? Tak! To właśnie jesień jest. Pani Jesień rozgościła się na dobre, ale korzystamy z jesiennej pogody i wychodzimy na spacery. Oglądaliśmy jesienne liście, następnie wykorzystywaliśmy je do prac plastycznych. Z kasztanów tworzyliśmy kompozycje, a teraz służą nam do zajęć matematycznych. Obserwujemy zachowanie kaczek, przyrodę i  zmieniającą się pogodę.

Przenosimy to na kartkę papieru malując farbami. Żuberki i ich wyobraźnia tworzą ciekawe prace plastyczne, używając np. stempli z ziemniaków. Uczymy się wierszy i piosenek , przygotowywaliśmy występ na urodziny Pompika oraz z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci chętnie uczestniczą  w zabawach sensorycznych, które świetnie pobudzają zmysły. Bardzo lubią tworzyć z klocków różne arcydzieła, wymyślają ciekawe zabawy integrując się przy tym i ucząc się cierpliwości. Żuberki mają duuużo energii, więc mogą ją spożytkować w tańcach i zabawach taneczno-ruchowych. Obchodzimy urodzinki na wesoło, śpiewamy sto lat i życzymy spełnienia marzeń. Mamy po 5 lat, i chcemy poznawać świat. Przed nami kolejne pory roku, równie piękne, abyśmy tylko byli zdrowi to będziemy wspólnie odkrywać ten nasz mały wielki świat.
 

A.Panasiuk-Kaczoch i I.Gierasimiuk

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information