Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Niepodległości w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
wtorek, 17 listopada 2020 14:30, odsłon: 539

10 listopada 2020 roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia sale naszego przedszkola zostały pięknie udekorowane barwami biało - czerwonymi. Z tej okazji wszyscy przyszli ubrani na galowo, a uzupełnieniem ubioru były własnoręcznie zrobione kotyliony. Uroczyste obchody upamiętniające Narodowe Święto w tym roku miały również szczególny charakter ze względu na czas pandemii (wszystko odbyło się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego). Gościem uroczystości w grupie Wiewiórek, Zajączków i Sarenek była Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska.

Dzieci odśpiewały Hymn Narodowy, zachowując godną postawę podczas śpiewania. Swoją miłość do Ojczyzny przedszkolaki okazały recytując wiersze. Starsze dzieci wyraziły szacunek do obyczajów i kultury narodowej tańcząc  poloneza W. Kilara z „Pana Tadeusza”, a młodsze tańcząc walczyki do pieśni  patriotycznych z wstążkami i chusteczkami.

To był bardzo radosny dzień w naszym przedszkolu , mamy nadzieję, że na długo pozostanie on w pamięci naszych „Małych Patriotów” .

 

Anna Hałaburda, Katarzyna Szerszunowicz

 

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information