Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Październik, który rozgościł się w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 04 listopada 2020 21:20, odsłon: 356

Co przyniósł miesiąc październik do naszej najmłodszej grupy Wiewióreczek? Przyniósł jesień w całej jej pięknej, barwnej szacie i moc darów w koszu…Nasze Wiewióreczki rozróżniają owoce i warzywa z sadów i ogrodów, poznały ich smak – zaklęty w słoikach przygotowywanych przez mamy i babcie, przechowywanych w spiżarni. Wiedzą, jak wygląda jesienny park i las, znają niektóre nazwy drzew i grzybów. Wiemy także, jak należy się ubierać, gdy za oknem coraz chłodniej, jak należy dbać o zdrowie oraz do czego służy piramida zdrowia.

Dzieci poznały i nazywają  wybrane części ciała.  

Jesteśmy coraz bardziej samodzielni. Lubimy kolorować, tańczyć, układać puzzle, rozwiązywać zagadki, wspólnie się bawić. W każdy wtorek, w ramach koła literackiego „Czytadełko”, prowadzonego przez nasze panie, słuchamy przygód  bohatera przedszkola: Żubra Pompika oraz innych różnych opowiadań, wierszy i bajek. Poznaliśmy już dużo piosenek, uczymy się na pamięć wierszyków. Czwartki urozmaicone są zaś zajęciami z Innowacji pedagogicznej- SENSOprzedszkolaki, na których mamy możliwość doznać wiele wrażeń dotykowych, słuchowych, wzrokowych i wiele innych.

 

Anetta Trusiewicz – Kolinko, Anna Hałaburda

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information