Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Drzewa w przedszkolu i w domu... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 października 2020 08:29, odsłon: 1075

Z okazji Święta Drzewa wszystkie grupy przedszkolne przygotowały wielkoformatowe plakaty przedstawiające głównego bohatera tego dnia – DRZEWO dla zwierząt!!! Powstało pięć różnorodnych wersji plastycznego obrazu. Królowało rzecz jasna drzewo, ale we wszystkich pracach można było się doszukać drugoplanowych postaci – mniejszych lub większych mieszkańców drzew: wiewiórek, jeży, zajączków, sarenek, żubrów i wielu gatunków ptaków.

Tegoroczne Święto Drzewa, manifestujące zaopiekowanie się drzewami jako miejscem życia zwierząt, dość naturalnie wpisało się w codzienne, przedszkolne życie naszych grup. Dzieci w sposób wyjątkowo oczywisty zrozumiały główną ideę ekologicznych działań. Jako opiekunowie puszczańskich zwierząt kolejny raz utwierdziły się w przekonaniu jakie znaczenie mają drzewa w ich życiu a przy okazji.... w życiu każdego z nas.

 

 

 

 

Swój udział w przedsięwzięciu zaznaczyli również nasi rodzice. Może nielicznie ale jednak...

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie pomysły, zaangażowanie i współpracę.

 

 

 

 

Jola Wołkowycka


 

 

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information