Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

12 Urodziny Żubra Pompika PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 października 2020 06:36, odsłon: 564

25 września w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się coroczne świętowanie urodzin NASZEGO Żubra Pompika – tym razem były to już 12 urodziny!!!  Już od paru lat dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w organizowanych przez Bibliotekę Miejską uroczystościach. Od czasu gdy mamy przyjemność nosić imię słynnego żuberka  jest to naszym miłym i jakże zaszczytnym „obowiązkiem”. Nasze przedszkolaki z grup Jeżyków, Sarenek i Żuberków przygotowały z tej okazji specjalny występ. Z uwagi na obecną, epidemiczną sytuację wszystkie wokalno-taneczne popisy zostały nagrane i odtworzone przed zgromadzoną (nielicznie tym razem) publicznością.

Naszą placówkę reprezentowała Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, która z prezentem przygotowanym przez wszystkie przedszkolaki złożyła życzenia „literackiemu ojcowi” Pompika, Tomaszowi Samojlikowi.

 

Życząc jeszcze raz 100 lat dla Żubra Pompika mamy nadzieję na kolejne, tradycyjne urodziny w licznym gronie miłośników małego żuberka. 100 lat!!!

 

Występy przedszkolaków:

 

Występ grupy Żuberków:

"Kolorowe listki"

images/stories/pliki/20.10.04_WYSTEP_ZUBERKOW.MOV

 

Występ grupy Sarenek:

"Krąg dziecięcych rąk"

images/stories/pliki/20.10.04_WYSTEP_SARENEK.MOV

 

Występ grupy Jeżyków:

"Rozśpiewany las"

images/stories/pliki/20.10.04_WYSTEP_JEZYKOW_1.MOV

"Bal w lesie"

images/stories/pliki/20.10.04_WYSTEP_JEZYKOW_2.MOV

 

Zobacz więcej:

http://biblioteka.hajnowka.pl/event/821

 

 

 

 

 

Jola Wołkowycka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information