Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wrzesień w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
czwartek, 01 października 2020 21:50, odsłon: 435

Pierwszy miesiąc minął nam naprawdę bardzo szybko. Maluszki doskonale już wiedzą, że w grupie Wiewióreczek nie ma czasu na nudę. Nasze pociechy poznając  przedszkolny świat,  doskonale zaadaptowały się w nowym środowisku. Zdarza się jeszcze czasem „łezka w oku” przy rozstaniu z rodzicem, ale sporadycznie ;) W minionym miesiącu wiele czasu poświęciliśmy na zabawy integrujące grupę. Poznaliśmy swoje znaczki, które pomagają odnaleźć spersonalizowane pudełko z kredkami lub krzesełko.

Uczyliśmy się samodzielnie korzystać z toalety i zaznajomiliśmy się z etapami mycia rączek, których przestrzegamy. Z apetytem i bez pomocy zjadamy posiłki. I coraz ładniej czekamy na swoją kolej.

W naszej grupie nawiązały się nowe przyjaźnie i bliskie relacje. Naszym wspólnym przyjacielem jest wąż Marcel, z którym uczymy się poznawać najbliższe środowisko. Wiewióreczki chętnie uczestniczą w zajęciach podczas których tworzą prawdziwe arcydzieła plastyczne, tańczą i śpiewają do poznanych piosenek, utrwalają słowa poznanych wierszyków.

Przed nami wiele miesięcy tak wspaniałej zabawy i pracy. Zobaczcie sami jacy jesteśmy szczęśliwi!

 

Anna Hałaburda i Anetta Trusiewicz-Kolinko

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information