Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajęcia adaptacyjne w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 16 września 2020 17:54, odsłon: 1013

Dnia 10 września, w grupie najmłodszych dzieci – Wiewióreczek, odbyły się zajęcia adaptacyjne z udziałem rodziców – z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Naszym gościem tego dnia była Pani Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika: Dorota Ewelina Durzyńska, która serdecznie powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do wspólnej zabawy. Rozpoczęliśmy tańcem „Wężyk, hop!” z naszym grupowym wężem Marcelem.

Maluszki chętnie też pokazywały jak chodzą zwierzątka do piosenki o takim właśnie tytule oraz naśladowały szum wiatru i deszczu, odzwierciedlając słowa piosenki „Dmucha wiatr”. Kolorowe chustki zaś pozwoliły nam na chwilę przenieść się do bajkowej krainy  tańczyć jak motyle do piosenki „Motylki”.

Wspólne zabawy z rodzicami sprawiły mnóstwo frajdy i pozwoliły zarówno dzieciom, jak i rodzicom na bliższe poznanie się i nawiązanie pierwszych przedszkolnych przyjaźni. Na zakończenie spotkania maluszki otrzymały drobne upominki od Pani Dyrektor, która podziękowała i rodzicom i dzieciom, a także kadrze pedagogicznej za wspólną zabawę i życzyła wszystkim pomyślnego nowego roku szkolnego. Z radością oczekujemy następnych przedszkolnych uroczystości. Przed nami przecież Pasowanie na Przedszkolaka…

 

Anna Hałaburda, Anetta Trusiewicz - Kolinko

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information