Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice grupy Żubrów! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 czerwca 2020 15:43, odsłon: 785

POMPIKOWE DOMOWE PRZESZKOLE

Kochane Dzieci!

Drodzy Rodzice grupy Żubrów!

Nie tak dawno witaliśmy się w progach naszego przedszkola. Był wrzesień, łzy i trudne rozstania. A dziś nadszedł czas pożegnania – po wakacjach rozejdziecie się do szkół. Rozpoczniecie następny etap edukacji. Ten ostatni w przedszkolu, wspólny rok minął nam wszystkim bardzo szybko, zwłaszcza, że przez trudną sytuację związaną z wirusem SARS-CoV-2, nie mogliśmy pracować w zwyczajnym trybie.  Ale spędziliśmy ze sobą mnóstwo wspaniałych chwil; było wiele zabawy i nauki. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Jako nauczyciele i specjaliści, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mamy nadzieję, że nam się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do pierwszej klasy prosimy o odwiedzanie przedszkola - my zawsze na was czekamy…

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za wspaniałą, owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszych grup.

Dziękujemy Pani Dyrektor Dorocie Ewelinie Durzyńskiej za „dobre słowo” i wszelkie wsparcie, jakiego nam udzielała przez cały pobyt w przedszkolu.

Ale przede wszystkim dziękujemy Wam Kochane Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogliśmy się tyle od was nauczyć przez cały ten rok.

Drodzy Rodzice gratulujemy wam tak wspaniałych dzieci.

Życzymy wam pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam Kochane Dzieci życzymy wielu sukcesów w szkole!

Grupa Żubrów:

Anetta Trusiewicz – Kolinko

Halina Pawluczuk

Anna Hałaburda

Anna Prokopiuk

Irena Chmielewska

Specjaliści:

Logopeda: Elżbieta Wołkowycka

Psycholog: Ewa Dmitruk

Rehabilitant ruchowy: Łukasz Łukasiewicz

Julia Prokopiuk (język angielski)

Eugenia Kazimiruk (katecheza prawosławna)