Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Konkurs "O złotą różdżkę dobrej wróżki" PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2020 09:50, odsłon: 110

Szanowni Państwo!

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną konkurs „O złotą różdżkę dobrej wróżki” został przeniesiony na jesień 2020 roku, ale podjęliśmy decyzję o realizacji innego konkursu skierowanego do najmłodszych mieszkańców naszego województwa. Proponujemy pierwszy konkurs recytatorski dla przedszkolaków w formie online „Domowe Wierszowanie”.

Przedszkolaki z województwa podlaskiego, mają możliwość podzielenia się swoimi umiejętnościami recytatorskimi w sieci. Przy pomocy rodziców, mogą nagrać recytację wybranego wiersza np. telefonem lub kamerką komputerową, a film przesłać do Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku - drogą elektroniczną. Prosimy o przekazanie zaproszenia do wzięcia udziału w konkursie rodzicom Państwa podopiecznych. Liczymy, że będzie to dla nas wszystkich świetna zabawa i okazja do podzielenia się umiejętnościami dzieci.

Wszystkie szczegóły znaleźć można na naszej stronie www.pikpodlaskie.pl


Załączamy także regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji na temat Konkursu udziela Dział Animacji Kultury PIK w Białymstoku:

Emilia Wyszkowska

tel./fax 85 744 63 13 lub tel. 85 749 60 50

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information