Kolorowe miesiące PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2020 07:16, odsłon: 754

POMPIKOWE DOMOWE PRZESZKOLE

Za oknami  i nie tylko, coraz piękniejsze widoki: pogodne niebo, słonko, a las pachnie cudownie… Wiosna w pełni, za chwilę nadejdzie upragnione lato. Chciałabym przybliżyć najmłodszym nasze cztery pory roku i związane z nimi miesiące, w prosty, zabawny sposób. Otwieram cykl głośnego czytania dzieciom zatytułowany „Kolorowe miesiące” – za pomocą strony internetowej będę czytała dzieciom humorystyczne wierszyki, odpowiednie do każdej z pór roku. Dziś rozpocznę ten cykl i dowiecie się, w jaki sposób te kolorowe miesiące powstały. Zapraszam do wysłuchania i jak zwykle, do czytania zawsze: głośnego, cichego, rano, przed snem, niezależnie czy to bajki, baśnie, wiersze czy komiksy. Czytajcie!

A teraz zobacz i posłuchaj:

images/stories/pliki/20.05.20_KOLOROWE_MIESIACE.mp4

Anetta Trusiewicz - Kolinko