Start Rok 2010/2011 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 6 latków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 6 latków
środa, 20 lipca 2011 11:35, odsłon: 1910

0037_mini21.06.2011r w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 6-latków. Uroczystość odbyła się w holu przedszkola, gdzie tłumnie zgromadzili się rodzice 6-latków z grupy IV i V.

Uroczystość rozpoczęto polonezem w wykonaniu dzieci z grupy IV, następnie były wiersze i piosenki przeplatane tańcami. Dzieci z obu grup, na zmianę, prezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i uśmiechem radości ze strony rodziców. Uroczystość zakończył polonez w wykonaniu dzieci z grupy V.

Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor Dorota Durzyńska, dziękując dzieciom i nauczycielkom za przygotowanie występu. Złożyła również podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę – szczególnie aktywni rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania.

Dzieci uśmiechnięte i radosne udały się do swoich sal. Tam czekało wiele niespodzianek – każde dziecko otrzymało dyplom ukończenie przedszkola, książkę oraz drobne upominki. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Były pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Wszyscy wspaniale się bawili chociaż niejednemu łezka się w oku zakręciła.

Życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji, a dzieciom – już niedługo uczniom, samych dobrych ocen w szkole.

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information