Start Rok 2010/2011 Wizyta pracownika Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przedszkolu nr3 i promocja projektu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wizyta pracownika Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przedszkolu nr3 i promocja projektu
sobota, 02 lipca 2011 11:14, odsłon: 1714

0036_miniPrezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji - Pan Jerzy Aleksiejuk, oddelegował do naszego przedszkola pana Artura który zaprezentował nam realizowany projekt p.n. "Rozbudowa i modernizacja gospodarki wodno-ściekowej w mieście Hajnówka – I etap".

Głównym celem projektu jest spełnienie przez aglomerację Hajnówka wymagań zawartych w odpowiednich dyrektywach Unii Europejskiej oraz prawie polskim odnośnie prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej.

 

W spotkaniu wzięła udział Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Przedszkolaki z gr.II powitały Pana Artura Gierasimiuka piosenkami a grupa III tańcem z użyciem butelek. W zamian dowiedziały się, jak ważna jest czysta woda, jaką rolę odgrywa w naszym mieście Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. W ciekawy sposób zostały opowiedziane efekty działania projektu, to co już zostało zrealizowane, zbudowane. Na folderze dzieci zobaczyły jak wygląda dane przedsiębiorstwo, a we wrześniu wybiorą się na wycieczkę do zakładu pracy taty Pawełka, czyli PWiK. Na pewno będzie to dla nich miłe przeżycie, bo zobaczyć to wszystko na własne oczy, to nie to samo co na obrazku.

Dziękujemy tacie Pawełka, za wyróżnienie naszej grupy i prezenty w postaci kredek. Przedszkolaki przez okres wakacji będą tworzyć piękne rysunki, a za dwa miesiące odwiedzą Pana Prezesa i z wielką ochotą zobaczą jak jest zbudowane i jak działa Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information