Start Rok 2010/2011 Dzień Dziecka 1 czerwiec 2011

Dzień Dziecka 1 czerwiec 2011
środa, 08 czerwca 2011 23:40, odsłon: 1627

0032_miniKolorowe kwiatki witały dzieci w wejściu i holu przedszkolnym.

Muzyka roznosiła się po całym osiedlu. To przecież ważne święto! Pogoda dopisała, słoneczko pięknie się do nas uśmiechało. Przedszkolaki wraz z paniami bawiły się na placu przedszkolnym.

Dzieciaczki humor miały wspaniały i wraz z paniami w muzycznym pociągu jechały. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Plastyk - na dużych kartkach mógł ćwiczyć swoje zdolności lub kredą ozdobić chodnik. Sportowiec miał do dyspozycji sprzęt do gry w piłkę ręczną, gumę do skakania, kręgle. Na leniuszków czekały gotowe do zabawy pluszaki, a zakochani w okularach przeciwsłonecznych spacerowali i się do fotografa uśmiechali. Chętni bawili się z chustą animacyjną, a co niektórzy to i taniec Zorby zaprezentowali :). Król Dżungli pilnował z panią Jolą porządku, aby nic się nie stało żadnemu dzieciątku. Wszyscy otrzymali słodki upominek i udali się na odpoczynek.

APK