Start Rok 2010/2011 Dzień Dziecka 1 czerwiec 2011

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Dziecka 1 czerwiec 2011
środa, 08 czerwca 2011 23:40, odsłon: 1521

0032_miniKolorowe kwiatki witały dzieci w wejściu i holu przedszkolnym.

Muzyka roznosiła się po całym osiedlu. To przecież ważne święto! Pogoda dopisała, słoneczko pięknie się do nas uśmiechało. Przedszkolaki wraz z paniami bawiły się na placu przedszkolnym.

Dzieciaczki humor miały wspaniały i wraz z paniami w muzycznym pociągu jechały. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Plastyk - na dużych kartkach mógł ćwiczyć swoje zdolności lub kredą ozdobić chodnik. Sportowiec miał do dyspozycji sprzęt do gry w piłkę ręczną, gumę do skakania, kręgle. Na leniuszków czekały gotowe do zabawy pluszaki, a zakochani w okularach przeciwsłonecznych spacerowali i się do fotografa uśmiechali. Chętni bawili się z chustą animacyjną, a co niektórzy to i taniec Zorby zaprezentowali :). Król Dżungli pilnował z panią Jolą porządku, aby nic się nie stało żadnemu dzieciątku. Wszyscy otrzymali słodki upominek i udali się na odpoczynek.

APK

 

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information