Start Rok 2010/2011 Ruch to zdrowie - wycieczka rowerowa przedszkolaków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Ruch to zdrowie - wycieczka rowerowa przedszkolaków
piątek, 27 maja 2011 06:24, odsłon: 1490

0030_miniNa zakończenie programu edukacyjnego „Ekozespoły” 25 maja 2011r. o godzinie 16.00 w przedszkolu została zorganizowana wycieczka rowerowa dla starszaków i ich rodziców z okazji Dnia Rodziny. 

Trasa wiodła ulicami: Lipową, 11 Listopada i ścieżkami rowerowymi naszego miasta, z którą zapoznała uczestników wycieczki Krystyna Kowalska. Zwróciła szczególna uwagę, by rodzice uważnie obserwowali swoje pociechy podczas jazdy, gdyż trasa będzie przebiegała drogą publiczną.

 

 

Duży wkład w organizację bezpiecznego przejazdu przedszkolaków miała nasza Sekcja drogówki Hajnowskiej Policji, która przydzieliła nam eskortę. Pan policjant na motorze i radiowóz pilotowali i zamykali całą kolumnę uczestników rajdu. DZIĘKUJEMY!!!

 

Pan Nikiciuk swoim autem „POMOC DROGOWA” dzielnie wspomagał panów policjantów oraz rodziców. Po pokonaniu rowerowej trasy na placu przedszkolnym rowerzystów przywitała Pani dyrektor mgr Dorota Durzyńska, która życzyła miłego odpoczynku wszystkim uczestnikom i zaprosiła do wspólnego ogniska. Tego dnia kiełbaska upieczona nad ogniskiem smakowała jak nigdy.

Dzieci wspólnie z rodzicami bawiły się chustą animacyjną przy dźwiękach dziecięcej muzyki. Wycieczka rowerowa zachęciła dzieci i ich rodziców do aktywnego przebywanie na świeżym powietrzu, a korzystając z ekologicznego środka transportu jakim jest rower otworzyliśmy realizację nowego programu edukacyjnego promującego zdrowy styl życia w naszym przedszkolu.

Krystyna Kowalska

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information