Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Grupowe zajęcia z logopedą PDF Drukuj Email
środa, 18 marca 2020 08:05, odsłon: 197

W lutym i marcu bieżącego roku w trzech grupach przedszkolnych – Zajączkach, Jeżykach i Żuberkach, odbyły się zajęcia z logopedą. Dzieci doskonaliły swoje umiejętności w zakresie  komunikacji i wzbogacały zasób słownictwa. Przedszkolaki miały okazję usprawniać analizę i syntezę słuchową. Różnicowały bodźce akustyczne z otoczenia i instrumentów muzycznych oraz rozpoznawały odgłosy zwierząt, ćwiczyły poczucie rytmu, dokonywały analizy i syntezy sylabowej słów.

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Wołkowycka – logopeda

Zdjęcia: Jolanta Wołkowycka, Iwona Gierasimiuk, Anna Hałaburda

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information