Start Rok 2010/2011 Uroczyste podsumowanie Programu Ekozespołów pt. „Oszczędzam energię – chronię klimat”

czwartek, 26 maja 2011 16:13, odsłon: 1744

0029_mini23 maja w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce odbyło się uroczyste podsumowanie realizowanego w bieżącym roku szkolnym Programu Ekozespołów pt. „Oszczędzam energię – chronię klimat”.

Honorowymi gośćmi spotkania była Dyrektor naszej placówki D. Durzyńska oraz przedstawicielka Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Hajnówce, pani Tamara Charytoniuk – sponsor nagród dla dzieci.

Po krótkiej multimedialnej relacji z realizacji w/ w programu wystąpiły trzy ekozespoły z wokalno- taneczno- instrumentalnym przestawieniem. Było naprawdę gorąco... Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekali na rozdanie dyplomów i nagród ze zbiórek elektrośmieci i makulatury. Oto wyniki:

Zbiórka makulatury

Wspólnie nazbieraliśmy 1600 kg. Wyróżniliśmy następujące osoby:

I miejsce Maciek Marczuk

II miejsce Adam Dmitruk, Jaś Kaczoch, Paweł Golonko

II miejsce Ewelina Wasiluk, Gabryś Kędyś, Ola Sawko

Zbiórka elektrośmieci

Najbardziej zaangażowani przedszkolacy:

Jaś Kaczoch

Iwo Rynkowski

Maciek Marczuk

Mateusz Pleskowicz

Rafał Prokopiuk

Tomek Parfieniuk

Gabryś Kędyś

Tina Pawluczuk

Natalka Stachulec

Iza Nazaruk

Artur Ratyński

Adam Dmitruk

Julia Korch

Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały dyplomy i nagrody. Pozostali przedszkolacy, biorący udział w zbiórkach, nie odeszli z pustymi rękoma. Na nich również czekały drobne upominki i słodkie „co nieco”.

J. Wołkowycka