Dzień Kobiet w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 15 marca 2020 22:00, odsłon: 601

Dzień Kobiet to niezwykły dzień dla wszystkich pań i dziewczynek. W tym szczególnym dniu przedszkolaki przygotowały dla wszystkich pracowników naszej placówki program artystyczny, który rozpoczęła grupa Jeżyków niecodziennym tańcem wprowadzającym publiczność w wakacyjny nastrój. Poza tym dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały wspaniałe występy związane tematycznie z wakacyjnym wypoczynkiem. Z własną interpretacją, aranżacją dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i prezentowały zabawne skecze. W wyjątkowej scenografii były życzenia, niespodzianki i kolorowe laurki.

Uroczystość związana z obchodami Dnia Kobiet była także podsumowaniem III edycji konkursu plastycznego KOBIETA W OCZACH DZIECKA pod honorowym patronatem Dyrektora Przedszkola Pani Doroty Eweliny Durzyńskiej. W tym roku tematem przewodnim konkursu była kobieta na wakacjach. Wszystkie prace konkursowe były bardzo staranne ale przede wszystkim dziecięce i piękne. Jurorzy przyznali ex aequo miejsce I wszystkim uczestnikom konkursu biorąc pod uwagę ich zaangażowanie i wysiłek włożony  w przygotowanie pracy. Chwilą, na którą wszyscy czekali było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody, byli to:

Rada Rodziców Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika,

Urząd Miasta Hajnówka

Nadleśnictwo Hajnówka

PUK w Hajnówce

Wystawa prac konkursowych oraz przygotowana akademia była miłym akcentem święta kobiet, która minęła w miłej serdecznej atmosferze pełnej uznania dla małych artystów.

Koordynator uroczystości: Justyna Karpiuk

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch