Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry poznają nowe przygody Żubra Pompika PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 20:52, odsłon: 137

Dnia 11.03.2020 r. roku grupa Żuberków gościła panią Halinę Ginszt - właścicielkę sklepu "Puszczyk" i pana Macieja Pekalę - przedstawiciela wydawnictwa Media Rodzina. Na spotkaniu poznaliśmy nowe przygody naszego przyjaciela Żubra Pompika i jego bliskich opisane w premierowych książeczkach z serii Wyprawa "Skok kozicy" i "Cenna gąsienica". Pani Halina przeczytała fragmenty książeczek, a "Żuberki" z zaciekawieniem słuchały o losach zwierzątek i odpowiadały na pytania.

W nagrodę dzieci otrzymały od wydawnictwa koronę Króla Puszczy i dyplomy z tytułem Przyjaciela Żubra Pompika. W zakupionych przez rodziców książeczkach, pan Tomasz Samojlik - autor przygód osobiście wpisał imienną dedykację. Żuberki w podziękowaniu za spotkanie obdarowały swoich gości wiosennymi bukietami.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do nas częściej.

 

Anna Hałaburda, Halina Pawluczuk, Anna Prokopiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information