Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Światowy Dzień Kota w Wiewióreczkach PDF Drukuj Email
wtorek, 25 lutego 2020 09:18, odsłon: 198

W minionym tygodniu dzieci z najmłodszej grupy obchodziły nietypowe święto -„Święto  Kota”. Tego dnia dzieci mogły pooglądać albumy przyrodnicze oraz film edukacyjny pokazujący różnorodność i piękno tych zwierząt. Niektóre odnalazły wśród nich swoich domowych przyjaciół, o których snuły dłuuugieee opowieści. Następnie wysłuchały opowiadania o chorym kotku i sposobach opiekowania się i pielęgnacji zwierząt.

Nie zabrakło też wesołych „kocich zabaw” tj. koci spacerek przy piosence, gonienie kłębka, odszukiwanie przeciwieństw i śpiewanie „Sto lat” w językach różnych zwierząt. Uwieńczeniem tego dnia było namalowanie portretu kota.

Celem obchodów "Dnia Kota" było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi na poszanowanie zwierząt.

 

 

Urszula Augustynowicz

Zdjęcia: Swietłana Oleszow

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information