Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Montaż budek lęgowych w grupie Żuberków PDF Drukuj Email
niedziela, 23 lutego 2020 17:41, odsłon: 333

Jak wiadomo do wiosny troszkę czasu nam jeszcze zostało, ale Żubry swoje działania do powitania nowej pory roku rozpoczęły już dużo wcześniej. Dnia 18.02.2020 roku dzieci z grupy zaprosiły chętnych tatusiów do pomocy w przygotowaniu budek lęgowych dla ptaków. Budki lęgowe wykonała firma Danpro. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od filmu instruktażowego składania budki. Następnie podzieliśmy się na trzy grupy, w każdej z nich był tata, który z wielkim zaangażowaniem pomagał dzieciom w złożeniu drewnianych elementów w całość.

Żuberki wiedzą już, jakie ptaszki mogą zamieszkiwać  budki i w jakich miejscach powinny zostać zawieszone. Dzieci razem z paniami poszukają odpowiedniego miejsca na zawieszenie swoich „konstrukcji”. Po zawieszeniu z zaciekawieniem będziemy oczekiwać lokatorów budki.

 

Dziękujemy serdecznie tatusiom Oli Gierłachowskiej, Kaspiana Pawłowskiego i Jonasza Opolskiego.

Wielkie podziękowania przesyłamy również firmie Danpro.

 

Anna Hałaburda, Halina Pawluczuk, Anna Prokopiuk

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information