Start Zasady rekrutacji

Dzień Babci i Dziadka w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
wtorek, 28 stycznia 2020 00:19, odsłon: 1116

Już trzeci raz spotykamy się z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolnych progach w tak znamienitym gronie. Co roku staramy się pokazać naszym, zaproszonym gościom nowy repertuar - tak i było tym razem. Podkreślając świąteczny charakter styczniowego czasu przedszkolaki zaprezentowały Jasełka. Jak zwykle nasi „mali aktorzy” podbili serca publiczności. Chyba wszystkie babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi, że mają tak wspaniałe i mądre wnuczęta.

Własnoręcznie wykonane laurki były kolejnym potwierdzeniem jak niedużo trzeba otrzymać by się cieszyć.

To był wspaniały i pełen prawdziwej miłości dzień.

Bardzo dziękujemy siostrze Marcie Borkułak - naszej katechetce, za przyjęcie zaproszenia i udział w naszej uroczystości.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom Dużo Zdrowia i Radosnych chwil i Do zobaczenia za rok…

J. Wołkowycka, U. Kiryluk i J. Karpiuk

zdjęcia: J. Wołkowycka