Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dziadka w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 stycznia 2020 23:47, odsłon: 370

Spotkanie z babciami i dziadkami w dniu ich święta to wyjątkowa uroczystość celebrowana w naszym przedszkolu. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Dzięki nim, dzieciństwo jest udane i szczęśliwe. To oni mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją. Dzieci są radością życia dziadków. Spotkania w przedszkolu mają na celu podziękowanie dziadkom za ich wielkie serce. Wnuczęta mają okazję zaprezentować swoje talenty, za co są gromko nagradzani brawami i uściskami i buziakami.

Zajączki wspólnie ze swoimi bliskimi wykonały sympatyczne skrzaty, przy których pracy było co niemiara. Na zakończenie można było skosztować smakołyków przygotowanych przez rodziców. Szczęśliwe twarze i małych i dużych, ukazały nam , jak ważne są takie spotkania i jak cenny jest to czas...czas wspólnie spędzony.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo uśmiechu, zdrowia i pociechy  z wnucząt.

 

 

A.Panasiuk- Kaczoch, I.Gierasimiuk, K.Grebieszkow

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information