Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dziadka w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 stycznia 2020 23:33, odsłon: 318

Dzień Babci i Dziadka jest najsympatyczniejszą z uroczystości przedszkolnych. Wiemy, że Babcie i Dziadkowie bezgranicznie kochają swoje wnuczęta, a one uwielbiają być przez nie rozpieszczane. Doceniamy Babcie i Dziadków za rolę, jaką odgrywają w naszych rodzinach: opiekę nad wnuczętami, uczenie ich, że są źródłem fantastycznych pomysłów, ostoją spokoju i bezpieczeństwa.

Sarenki przedstawiły przybyłym gościom inscenizację „Magia świąt”. Nie zabrakło piosenek i wierszy specjalnie z okazji święta. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dzieci, nauczyciele wyśpiewali „Sto lat”. Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor Dorota Durzyńska.

Wszystkiego najlepszego!

                                               

U. Raczkowska – Filinowicz, B. Wołodkiewicz, A. Olszewska, M. Olesiuk

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information