Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry w pizzerii ze swoimi Babciami i Dziadkami PDF Drukuj Email
środa, 22 stycznia 2020 23:05, odsłon: 296

W tym roku szkolnym Żubry obchodziły Dzień Babci i Dziadka w pizzerii Alto. 21 stycznia, licznie zgromadzeni żuberkowi dziadkowie i babcie, w uroczystym korowodzie i z kolorowym transparentem, wyruszyli wraz ze swoimi wnuczętami ulicami naszego miasta. Miłego spędzania wspólnego czasu i pysznej pizzy życzyła wszystkim nasza uśmiechnięta Pani Dyrektor – Dorota Durzyńska, która wyszła  do nas, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcie i złożyć babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

W pizzerii czekała na nas pyyyyszna pizza, którą pałaszowaliśmy z wielkim apetytem, zwłaszcza po takim styczniowym, wietrznym tego dnia -  spacerze. Złożyliśmy wszystkim naszym babciom i dziadkom życzenia za pomocą wiersza napisanego przez panią Anetę, odśpiewaliśmy uroczyste 100 lat, a następnie wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane upominki: barwne wachlarze dla naszych pięknych, niezwykle kochanych babć oraz papierowe, kolorowe krawaty dla ukochanych dziadków.

Chwile spędzone z naszymi babciami i dziadkami są najcenniejsze… Magiczne i piękne. To skarbnica wiedzy, mądrości i miłości. Tej bezwarunkowej, tej najprawdziwszej.

 

 

A.Trusiewicz – Kolinko, H. Pawluczuk, A. Hałaburda, A. Prokopiuk

 

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information