Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

I Miejsce Dzwoneczków w konkursie: "Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną"" PDF Drukuj Email
środa, 22 stycznia 2020 07:10, odsłon: 328

Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną co roku mobilizują dzieci i panie z naszego przedszkola do corocznego przystąpienia do konkursu, którego głównym organizatorem jest Dekanalny Instytut Kultury prawosławnej przy Soborze św. Trójcy w Hajnówce. Tym razem do nauki kolęd zaangażowane były przedszkolaki z grup Jeżyków i Sarenek pod główną opieką pani Joli Wołkowyckiej i Uli Raczkowskiej – Filinowicz.

9 i 10 stycznia w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się oficjalne przesłuchania wszystkich zespołów, w tym i nas – „Dzwoneczków” z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Dwie zaśpiewane kolędy: „Niebo i ziemla” oraz „Uczora zwiaczora” okazały się dla nas bardzo szczęśliwym wyborem. Gdy się dowiedzieliśmy, że to właśnie my zajęliśmy I Miejsce w kategorii przedszkoli – byliśmy bardzo, bardzo zaskoczeni i zadowoleni!!!

Dziękujemy za uznanie Szanownemu Jury. Podziękowania składamy również rodzicom za pomoc w przygotowaniu poszczególnych elementów stroju.

Na uwagę zasługują też tradycyjne gwiazdy kolędnicze bez których nie byłoby tak ludowo i regionalnie. Ukłony w stronę taty Łukasza Parfieniuka i pani Uli Kiryluk.

 

J. Wołkowycka i U. Raczkowska-Filinowicz

zdjęcia: Artur Smykla

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information