Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

"Magia świąt"- zimowe spotkanie z rodzicami w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 grudnia 2019 18:41, odsłon: 371

Pewnego zimowego wieczoru dzieci z grupy Sarenekzaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Celem tego grudniowego spotkania było podkreślenie rodzinnego charakteru świąt Bożego Narodzenia.Przedszkolaki pokazały gościom przedstawienie pt. "Magia świąt". Scenki odgrywane przez dzieci opowiadały o  zimie oraz o świątecznych tradycjach i wierzeniach.

Sarenki  pięknie przedstawiły rodzicom przygotowania do świąt i zimy dzieci, które wspólnie z PaniąZimąoraz śnieżynkami, bałwankami, aniołkamii diabełkami wyczekiwały przybycia elfów, reniferów i przede wszystkim świętego Mikołaja.

Na zakończenie spotkania złożyliśmy sobie życzenia świąteczne, a dzieci wręczyły swoim kochanym gościom upominki - stroiki na świąteczny stół.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy gościć na tym miłym spotkaniu Panią Dyrektor Dorotę Durzyńską, która nawet w natłoku obowiązków zawsze znajduje czas dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy serdecznie za wsparcie oraz ciepłe słowa i uśmiechy kierowane w naszą stronę, a także serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska - Filinowicz, Ania Olszewska, Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information