Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

"Bajki, baje, bajeczki..." - Sarenki w Hajnowskim Domu Kultury PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 grudnia 2019 07:05, odsłon: 269

W grudniu odbyły się kolejne zajęcia w HDK w ramach innowacji pedagogicznej "Bajki, baje, bajeczki...", w której aktywnie i z radością uczestniczą Sarenki. Dzięki gościnności Dyrektora Hajnowskiego Domu Kultury Pana Rościsława Kuncewicza przedszkolaki po raz kolejny skorzystały z możliwości obejrzenia bajki na dużym ekranie.

Tym razem były to bożonarodzeniowe przygody przedszkolaków ze Skandynawii. Szwedzcy rówieśnicy Sarenek czekając na Gwiazdkę poznają bożonarodzeniowe tradycje, przygotowują świąteczne ozdoby, uczą się kolęd. Ale święta bez jazdy na sankach się nie liczą! Może Mikołaj pomoże zorganizować śnieg na święta?

Po spektaklu nasza cudowna Pani Kasia Czurak - mama Mikołaja zaprosiła nas dobudowy pluszowej choinki i wspólnej zabawy wokół niej. Podziękowaliśmy jej za to wwłasnoręcznie wykonaną kartką bożonarodzeniową.

Dziękujemy Pani Kasi za inicjatywę i poświęcony czas. Równie serdecznie dziękujemy Dyrektorowi HDK Panu Rościsławowi Kuncewiczowi za szerokie możliości wspierania wielostronnego rozwoju naszych podopiecznych.

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ania Olszewska

zdjęcia Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information