Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przedświąteczne spotkanie w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
wtorek, 24 grudnia 2019 00:48, odsłon: 466

18 grudnia w grupie Jeżyków odbyło się wyjątkowo uroczyste spotkanie o tematyce świątecznej. Po raz pierwszy przedszkolaki przygotowały Jasełka – przedstawienie bożonarodzeniowe z charakterystycznymi dla tego wydarzenia postaciami: Maryją i Józefem, pastuszkami, aniołami i Trzema Królami. Wśród obecnych na spotkaniu rodzin naszych wychowanków, gościliśmy również naszą Panią Dyrektor Dorotę Durzyńską oraz Przewodniczącego Rady Rodziców, Pana Piotra Czuraka.

Podniosłej atmosferze wydarzenia sprzyjała oryginalna scenografia, wyróżniające się dużą dbałością o szczegóły stroje bohaterów przedstawienia ale też kolejno odgrywane role przez naszych „małych aktorów”.  

Po pełnym wzruszenia występie, był czas na życzenia od Pani Dyrektor oraz nauczycielek dla wszystkich obecnych dzisiaj na uroczystości. Opłatkiem i prosforą dzieliliśmy się wspólnie… Razem z rodzicami przygotowaliśmy dania wigilijne, którymi częstowaliśmy się również wszyscy.

Był czas na chwilę rozmowy, przedświątecznej refleksji i pamiątkowe zdjęcia. Doczekaliśmy się też naszej, grupowej tradycji oglądania marzeń dzieci o prezentach od Mikołaja. Co roku możemy zobaczyć nowe nagrania, zmieniające się potrzeby dzieci ale też postępy w wypowiedziach przedszkolaków na przestrzeni ostatnich trzech lat pobytu w naszej grupie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jeszcze raz życzymy spełnienia wszystkich wypowiedzianych marzeń, ale i tych, o których nikomu nie mówiliśmy… Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla wszystkich naszych „Jeżykowych rodzin” i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!!!

 

J. Wołkowycka, U. Kiryluk i J. Karpiuk

zdjęcia: J. Wołkowycka i A. Smykla

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information