Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w grupie Wiewióreczek. PDF Drukuj Email
niedziela, 22 grudnia 2019 21:25, odsłon: 364

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze chwile w całym roku. Jest to magiczny czas pełen miłości i radości, kiedy spełniają się wszystkie marzenia, a ludzie okazują sobie wzajemną troskę i dobroć. Każdy z nas stara się jak najlepiej przygotować do nadchodzących świąt. Przedszkolaki z grupy Wiewiórek również z wielkim zaangażowaniem rozpoczęły przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na zajęciach poznawały tradycje i zwyczaje związane ze świętami. Chętnie opowiadały o tym, jak wygląda świąteczny czas w ich domach.

W grudniowe popołudnie odbyły się w naszej grupie warsztaty przedświąteczne.  Zanim rozpoczęliśmy pracę dzieci zaprosiły swoich najbliższych do wspólnych pląsów na dywanie przy dźwiękach świątecznych i zimowych melodii. Wszyscy w fantastycznych humorach zabrali się do pracy. Powstało mnóstwo ozdób na naszą przedszkolną choinkę. Zorganizowany został również konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy :) Warsztaty były  doskonałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu.

W tym tygodniu odwiedziła nas Mama Filipa i opowiedziała nam niezwykłą historię o narodzeniu Jezusa. Dzieci jak zaczarowanie słuchały i oglądały pięknie przygotowaną scenografię i postacie przedstawienia. Mama Filipa miała dla wszystkich jeszcze jedną niespodziankę. Przyniosła ze sobą materiały, z których dzieci wykonały gwiazdki z serduszkami na choinkę.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Wesołych Świąt!

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information