Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Akcja „Nakarm pieska” - zakończona! PDF Drukuj Email
niedziela, 22 grudnia 2019 21:10, odsłon: 267

W naszym przedszkolu po raz kolejny przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt „Ciapek” w Hajnówce. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt ze schroniska, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności. Jak co roku rodzice naszych dzieci wykazali się ogromną wrażliwością na los bezdomnych zwierząt.Dzięki ich ofiarności udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia , smakołyków dla psów oraz poduszek i kocyków. Dzięki takiej pomocy zwierzętom w schronisku przed długi czas nie dokuczy głód i nie będą marznąć na chłodzie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za chęć pomocy i otwarte serca!

 

 

 

Bogusława Wołodkiewicz

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information