Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Ekologiczna choinka” – wspólne dekorowanie choinki ozdobami z wykorzystaniem surowców wtórnych PDF Drukuj Email
środa, 11 grudnia 2019 23:59, odsłon: 528

W Mikołajkowe święto dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych udekorowały świerkowe drzewko podarowane nam przez leśników z Nadleśnictwa w Hajnówce. Zadaniem przedszkolaków było przygotowanie  ozdób choinkowych z użyciem surowców wtórnych. Każda grupa wymyśliła dekoracje według własnego pomysłu. Warunkiem, który należało spełnić było wykorzystanie  wybranych kolorów: białego, szarego i srebrnego.

Przy wielkim zapale do pracy wszystkich dzieci i pań powstały różnorodne, estetyczne i oryginalne ozdoby świąteczne. 6 grudnia, już od samego rana przy choince stojącej w holu przedszkola gromadziły się kolejno wszystkie grupy ze swoimi pracami. Przy dźwiękach kolęd i wesołym gwarze dzieci została udekorowana nasza przedszkolna choinka.

Czy jest ładna? Czy się podoba? Odpowiedzi na te i inne pytania prosimy poszukać między zielonymi, pachnącymi puszczą gałązkami… i eko – ozdobami.

 

Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi Olejnickiemu z Nadleśnictwa w Hajnówce za piękną choinkę, która stała się główną bazą naszego eko - przedsięwzięcia.

 

Organizatorki: J. Wołkowycka, J. Karpiuk i U. Kiryluk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information