Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiewiórki w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. PDF Drukuj Email
wtorek, 10 grudnia 2019 00:29, odsłon: 300

Mikołajki to szczególny dzień dla każdego – i małego i dużego ;) Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały spotkania ze Świętym Mikołajem. Jednak w tym roku tak łatwo nie było. Dzieciaki musiały same wybrać się w drogę by spotkać tego sympatycznego Staruszka w czerwonym stroju. W czasie spaceru dzieciom towarzyszyły przede wszystkim pozytywne emocje i radość, że już za chwilę będą mogły siąść na kolanach Mikołaja i otrzymać upragniony prezent. Mikołaja znaleźliśmy w Księgarni „Puszczyk”.

Oprócz worka pełnego prezentów Święty Mikołaj miał ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne. Przedszkolaki przygotowały Mikołajowi piosenkę – „ I’m a little Snowman”, a Mikołaj zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył wszystkim paczki, a w nich – dla każdego coś miłego!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie tego wyjątkowego dnia.

 

 

K. Szerszunowicz, U.  Augustynowicz, S. Oleszow, U. Kiryluk

zdjęcia: K. Szerszunowicz

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information